6 april 1979biologie1e Jaargang Nr. 5
29 september 1978
24 november 1978
22 december 1978
15 februari 1979
6 april 1979
  biologie
  cultuur
  directie
  feest
  greenpeace
  ingezonden
  inzaaider
  kunst
  laatste nieuws
  leerlingenraad
  lerarenpraatje
  ouders
  pubertijdbesteding
  sport
  wetenschap
  zaailander mode
  zuid-afrika
15 juni 1979
30 november 1979
25 januari 1980
7 maart 1980
18 april 1980
6 juni 1980
22 augustus 1980
 

MUIS GEZIEN!

Er loopt een muis bij ons op school rond.

De muis is gesignaleerd door hoofdredacteur Michiel Hoekstra en hoofdredacteur Robbert Baron. De muis liep van het lokaal naast het muzieklokaal tegenover de kantine naar het muzieklokaal en verdween daar achter de piano van dhr. Koopmans. Dit verklaart meteen waarom deze piano de laatste tijd zo vals is; de muizen knabbelen eraan.

Wij roepen, iedereen die thuis een muizeval heeft op om die in het muzieklokaal te plaatsen, ter bestrijding van de muizen-plaag die op de RSG dreigt te gaan heersen.

Verder geven we nog enkele tips voor het geval dat je een muisje tegenkomt:

1) Duik bovenop de muis en neem hem in de derde houdgreep. Pas op, ze bijten gemeen.

2) Gooi hem zo hard als je kunt tegen de muur. Als hij dan nog niet dood is, bijt je gewoon even zijn kop eraf.

3) Gooi het lijkje in de prullebak, nadat je zijn staartje eraf hebt gesneden. Daarvan kun je namelijk een mooie ketting maken.

 
Editie 8<<biologie>>Pagina 2 / 18
© 2002 www.xsl.nl internet redesign Robbert Hans Baron